Wesele Gorzów Wielkopolski

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Gorzów Wielkopolski – lokale weselne

[/vc_column_text][vc_column_text]

Aktualności ślubne z Gorzowa Wielkopolskiego:

[/vc_column_text][vc_column_text]

Targi ślubne Gorzów Wielkopolski 18 listopada 2013

18 listopadaodbęda się targi  ślubne w Gorzowie Wielkopolskim. Targi rozpoczną się o 12 do 19 i odbywać się będą w Galerii Askana. Nie zabraknie pokazów mody ślubnej, degistacji ciast i potraw, pokazów barmanskich, występów artystycznych. Dla zwidzających przewidziane sa tez inne atrakcje, a przede wszytskim liczne konkursy. O 18 zostaną wyłonieni laureaci specjalnego konkursu...
czytaj dalej »

[/vc_column_text][vc_column_text]

Lokale z Gorzowa Wielkopolskiego w naszej bazie:

 

Jeżeli planujecie zorganizowanie wesela marzeń w Gorzowie Wielkopolskim albo w jego okolicach, nie mogliście trafić lepiej. Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym, usytuowany jest na siedmiu wzgórzach i to naprawdę malownicze miasto, łączące piękno przyrody z bogatą historią. W okolicy znajdziemy wiele pięknych, przestrzennych domów weselnych, dworów i pałaców, restauracji czy hoteli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Warto przyjrzeć się bliżej bogatej ofercie przygotowanej z myślą o Młodych Parach – pozwoli to z pełną świadomością wybrać lokal weselny marzeń.

Wesele Gorzów WielkopolskiZdajemy sobie równocześnie doskonale sprawę z faktu, że znalezienie lokalu, który trafi w Wasz gust, wcale nie jest łatwe. Idąc tym tropem, przygotowaliśmy dla was bazę miejsc idealnych na przyjęcie weselne w Gorzowie Wielkopolskim, które powinny was zainteresować. Na pewno znajdziecie wśród nich coś w sam raz dla siebie.

Wybór lokalu na wesele najlepiej zacząć od określenia własnych preferencji. Czy chcecie bawić się razem z gośćmi w tradycyjnych, stylizowanym na ludowy domu weselnym? A może marzy się wam przyjęcie weselne w stylowej restauracji albo w nowoczesnym hotelu? Jasne wymagania pozwolą wam w pełni świadomie wybrać miejsce, z którego będziecie zadowoleni.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z przygotowaną specjalnie dla was bazą lokali weselnych w Gorzowie Wielkopolskim! 

Wesele Twoich marzeń w Gorzowie Wielkopolskim!

Każda Para Młoda szukająca lokalu weselnego ma nie lada orzech do zgryzienia. Do wyboru jest wiele miejsc, oferujących szereg atrakcji, niesamowitą atmosferę czy wyborną kuchnię. W mieście Gorzów Wielkopolski, a także okolicach tego miasta, znajdziecie m.in.:

 • przestrzenne domy weselne
 • tradycyjne dwory i pałace
 • stylowe restauracje
 • nowoczesne hotele itp.

Popularne lokale weselne w Gorzowie Wielkopolskim:

 • Hotel BEST WESTERN
 • Pałac Sapetów
 • Leśniczówka Przyłęsko
 • Dom Gościnny „Przystań”
 • Pod Bukami
 • Ośrodek AZYL Mironice
 • Hotel – Restauracja ‚Pod Słońcem’
 • QUBUS Hotel

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

Opinie o lokalu

0 opinie

Dodaj komentarz